Alle
Navigatieradarinstallatie (107)
Bochtaanwijzer (103)
Inland AIS-apparaat (63)
Boordzuiveringsinstallatie (7)
Tachograaf (12)
Inland ECDIS-apparaat (7)
Motor (839)
Bijboot (153)
Bijzondere ankers (18)
Brandstoffen met een laag vlampunt (0)
Bochtaanwijzerregelaar (0)
TGAIN (0)
Resultaten : 839
Alléén bevoegde autoriteiten, die NRMM-typegoedkeuring van motoren behandelen, kunnen bij het CESNI secretariaat een verzoek indienen om een nieuw motortype aan de CESNI lijst toe te voegen. Motorproducenten of leveranciers die handelen namens de motorproducent moeten de relevante gegevens bij de bevoegde autoriteit aanleveren met het verzoek om een motortype aan de CESNI lijst toe te voegen.
Nadere toelichtingen bij de voorschriften voor motoren van binnenschepen zijn te vinden op de CESNI website vermeld in het Engels, Frans, Duits en Nederlands.
| Fabrikant | Aanduiding door de fabrikant | Typegoedkeuringsnummer | Houder van de typegoedkeuring | Datum van de goedkeuring | Fase / Teststandaard | Test cyclus | Land | Bevoegde autoriteiten | Technische diensten | Inbouw toegestaan | Gebruik toegestaan | Opmerking | Bij ingetrokken goedkeuring, datum van intrekking |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| John Deere | 4045, 6068 (JDXL06.8328) | e5*2016/1628*2018/ 989EC6/D*0019*01 | John Deere Power Systems 3801 West Ridgeway Avenue Waterloo, IA 50704-5100 USA | 19/06/2019 i(gemariniseerde motor) marinisation done by NPS Diesel verified by UTAC | Stage V - NRE | D2 | SE | STA | Vehicle Certification Agency (VCA) | (gemariniseerde motor) marinisation done by NPS Diesel verified by UTAC | - | ||
| John Deere | 6136 (JDXL13.6320) | e13*2016/1628*2020/ 1040EV6/D*0512*01 | John Deere Power Systems 3801 West Ridgeway Avenue Waterloo, IA 50704-5100 USA | 01/03/2021 i(gemariniseerde motor) marinisation done by NPS Diesel verified by UTAC | Stage V - NRE | C1 | LU | SNCH | UTAC | (gemariniseerde motor) marinisation done by NPS Diesel verified by UTAC | - | ||
| John Deere | 6136 (JDXL13.5340) | e13*2016/1628*2020/ 1040EC6/D*0562*00 | John Deere Power Systems 3801 West Ridgeway Avenue Waterloo, IA 50704-5100 USA | 07/04/2021 i(gemariniseerde motor) marinisation done by NPS Diesel verified by UTAC | Stage V - NRE | D2 | LU | SNCH | UTAC | (gemariniseerde motor) marinisation done by NPS Diesel verified by UTAC | - | ||
| KMD | KMD WS | R4*I*C1D2E2E3*0001*00 | - | 07/01/2002 | CCR emissiefase I | - | NL | - | - | - | - | ||
| KMD | KMD-S14 | R4*I*C1D2E2E3*0006*00 | - | 26/05/2003 | CCR emissiefase I | - | NL | - | - | - | - | ||
| KMD | KMD S14 II | R4*II*C1D2E2E3*0046*00 | - | 09/02/2006 | CCR emissiefase II | - | NL | - | - | - | - | ||
| KMD | KMD MV II | R4*II*C1D2E2E3*0049*00 | - | 07/03/2007 | CCR emissiefase II | - | NL | - | - | - | - | ||
| KMD | KMD WS2 | R4*II*E2E3*0045*00 | - | 28/04/2006 | CCR emissiefase II | - | NL | - | - | - | - | ||
| KMD | KMD XFII | R4*II*C1D2E2E3*0047*00 | - | 28/04/2006 | CCR emissiefase II | - | NL | - | - | - | - | ||
| KMD | KMD S14 III | R4*II*E2E3*0048*00 | - | 25/02/2006 | CCR emissiefase II | - | NL | - | - | - | - | ||
| KMD | KMD WS IIa | R4*II*C1D2E2E3*0063*00 | - | 21/02/2008 | CCR emissiefase II | - | NL | - | - | - | - | ||
| Koedood Dieselservice B.V. | KEES-S6R, KEES-S12R, KEES-S16R | e4*2016/1628*2016/ 1628AC4/D*0029*00 | Koedood Dieselservice B.V. Frankepad 1, NL-3341 LV Hendrik Ido Ambacht | 02/12/2021 i(alleen constant toerental) | Stage V - IWA | D2 | NL | RDW | TNO Powertrain Test Centre | (alleen constant toerental) | - | ||
| Koedood Dieselservice B.V. | KEES-S6R, KEES-S12R, KEES-S16R | e4*2016/1628*2016/ 1628PV4/D*0027*00 | Koedood Dieselservice B.V. Frankepad 1, NL-3341 LV Hendrik Ido Ambacht | 02/12/2021 | Stage V - IWP | E3 | NL | RDW | TNO Powertrain Test Centre | - | - | ||
| Koedood Dieselservice B.V. | KEES-S6R, KEES-S12R, KEES-S16R | e4*2016/1628*2016/ 1628PC4/D*0028*00 | Koedood Dieselservice B.V. Frankepad 1, NL-3341 LV Hendrik Ido Ambacht | 02/12/2021 i(alleen constant toerental) | Stage V - IWP | E2 | NL | RDW | TNO Powertrain Test Centre | (alleen constant toerental) | - | ||
| Koedood Dieselservice B.V. | KEES-S12A2 | e4*2016/1628*2016/ 1628AC4/D*0032*00 | Koedood Dieselservice B.V. Frankepad 1, NL-3341 LV Hendrik Ido Ambacht | 02/12/2021 i(alleen constant toerental) | Stage V - IWA | D2 | NL | RDW | TNO Powertrain Test Centre | (alleen constant toerental) | - | ||
| Koedood Dieselservice B.V. | KEES-S12A2 | e4*2016/1628*2016/ 1628PV4/D*0030*00 | Koedood Dieselservice B.V. Frankepad 1, NL-3341 LV Hendrik Ido Ambacht | 02/12/2021 | Stage V - IWP | E3 | NL | RDW | TNO Powertrain Test Centre | - | - | ||
| Koedood Dieselservice B.V. | KEES-S12A2 | e4*2016/1628*2016/ 1628PC4/D*0031*00 | Koedood Dieselservice B.V. Frankepad 1, NL-3341 LV Hendrik Ido Ambacht | 02/12/2021 i(alleen constant toerental) | Stage V - IWP | E2 | NL | RDW | TNO Powertrain Test Centre | (alleen constant toerental) | - | ||
| Kubota | LKBXL02.4E1C | e1*2016/1628*2016/ 1628EC3/D*0191*00 | Kubota Corporation Osaka 556-8601 / Japan | 30/09/2019 i(NIET gemariniseerd) alleen constant toerental | Stage V - NRE | D2 | DE | KBA | TÜV Rheinland Kraftfahrt GmbH | (NIET gemariniseerd) alleen constant toerental | - | ||
| Liebherr Machines Bulle SA | D934 A7 SCR | R1*II*C1*0114*00 | - | 04/04/2017 | CCR emissiefase II | - | DE | - | - | - | - | ||
| LOMBARDINI SRL | LOMBARDINI KOHLER KDI-TCR 2504E5/15-18 KDI-TCR 1903E5/18 | e9*2016/1628*2016/ 1628EC4/D*3006*02 | LOMBARDINI SRL Via Cav.del Lavoro A.Lombardini 2, 42100 Reggio Emilia Italy | 08/06/2021 i(gemariniseerde motor) alleen constant toerental marinisation done by Sauer & Sohn verified by TÜV SÜD Auto Service GmbH | Stage V - NRE | D2 | ES | MICT | I.N.T.A. | (gemariniseerde motor) alleen constant toerental marinisation done by Sauer & Sohn verified by TÜV SÜD Auto Service GmbH | - | ||
| LOMBARDINI SRL | KDI-TCB 1903E5/15 | e9*2016/1628*2016/ 1628EC3/D*3018*00 | LOMBARDINI SRL Via Cav.del Lavoro A.Lombardini 2, 42100 Reggio Emilia Italy | 06/06/2019 i(gemariniseerde motor) alleen constant toerental marinisation done by Sauer & Sohn verified by TÜV SÜD Auto Service GmbH | Stage V - NRE | D2 | ES | MICT | I.N.T.A. | (gemariniseerde motor) alleen constant toerental marinisation done by Sauer & Sohn verified by TÜV SÜD Auto Service GmbH | - | ||
| MAN Nutzfahrzeuge AG | D2842LE (420 kW/ 1800 U/min) | R1*I*E3*0025*00 | - | 11/02/2003 | CCR emissiefase I | - | DE | - | - | - | - | ||
| MAN Nutzfahrzeuge AG | D0826LE 40 (147 kW/ 2100 U/min) | R1*I*E3*0027*00 | - | 11/02/2003 | CCR emissiefase I | - | DE | - | - | - | - | ||
| MAN Nutzfahrzeuge AG | D0824LE 201 (118 kW/ 1800 U/min) | R1*I*D2*0028*00 | - | 10/02/2003 | CCR emissiefase I | - | DE | - | - | - | - | ||
| MAN Nutzfahrzeuge AG | D2842 LE | R1*I*D2*0026*01 | - | 10/02/2005 | CCR emissiefase I | - | DE | - | - | - | - | ||
| MAN Nutzfahrzeuge AG | D28 Aux C1 | R1*I*C1*0052*00 | - | 10/02/2005 | CCR emissiefase I | - | DE | - | - | - | - | ||
| MAN Nutzfahrzeuge AG | D08 Aux D2 | R1*II*D2*0053*00 | - | 24/05/2006 | CCR emissiefase II | - | DE | - | - | - | - | ||
| MAN Nutzfahrzeuge AG | D28 Main-EU | e1*97/68VC*2004/ 26*0017*02 | - | 23/10/2007 | EG fase IIIa | - | DE | - | - | - | - | ||
| MAN Nutzfahrzeuge AG | D08 Main-EU | e1*97/68VC*2004/ 26*0022*01 | - | 09/10/2007 | EG fase IIIa | - | DE | - | - | - | - | ||
| MAN Truck & Bus AG | D28MainCR | e1*97/68VC*2012/ 46*0003*06 | - | 05/10/2006 | EG fase IIIa | - | DE | - | - | - | - | ||
| MAN Truck & Bus AG | D28AuxCR | e1*97/68VC*2012/ 46*0061*00 | - | 22/12/2016 | EG fase IIIa | - | DE | - | - | - | - | ||
| MAN Truck & Bus SE | IWPv_EU-V_01 | e1*2016/1628*2016/ 1628PV3/D*0006*00 | MAN Truck & Bus SE Dachauer Strasse 667 80995 München Deutschland | 12/08/2020 | Stage V - IWP | E3 + C1 | DE | GDWS | DNV SE Envilab | - | - | ||
| MAN Truck & Bus SE | IWPc_EU-V_01 | e1*2016/1628*2016/ 1628PC3/D*0005*00 | MAN Truck & Bus SE Dachauer Strasse 667 80995 München Deutschland | 08/02/2021 i(alleen constant toerental) | Stage V - IWP | E2 + D2 | DE | GDWS | DNV SE Envilab | (alleen constant toerental) | - | ||
| MAN Truck & Bus SE | IWPc_EU-V_02 | e1*2016/1628*2016/ 1628PC4/HL*0016*00 | MAN Truck & Bus SE Dachauer Strasse 667 80995 München Deutschland | 20/10/2021 i(alleen constant toerental) | Stage V - IWP | E2 + D2 | DE | GDWS | DNV SE Envilab | (alleen constant toerental) | - | ||
| MAN Truck & Bus SE | D2862LE48B D2862LE44A D2862LE43A D2862LE43B (IWPv_EU-V_03) | e1*2016/1628*2022/ 992PV4/D*0014*01 | MAN Truck & Bus SE Dachauer Strasse 667 80995 München Deutschland | 04/11/2021 | Stage V - IWP | E3 + C1 | DE | GDWS | DNV SE Envilab | - | - | ||
| MAN Truck & Bus SE | D2676LE43B; D2676LE47A; (IWPv_EU-V_02) | e1*2016/1628*2016/ 1628PV4/D*0015*00 | MAN Truck & Bus SE Dachauer Strasse 667 80995 München Deutschland | 04/11/2021 | Stage V - IWP | E3 + C1 | DE | GDWS | DNV SE Envilab | - | - | ||
| MAN Truck & Bus SE | D2676LE457 D2676LE487 (IWPv_EU-V_01) | e1*2016/1628*2021/ 1068PV3/D*0006*01 | MAN Truck & Bus SE Dachauer Strasse 667 80995 München Deutschland | 10/02/2022 | Stage V - IWP | E3 + C1 | DE | GDWS | DNV SE Envilab | - | - | ||
| MAN Truck & Bus SE | D2862LE A/B/D/E (IWPc_EU-V_03) | e1*2016/1628*2021/ 1068PC4/D*0018*00 | MAN Truck & Bus SE Dachauer Strasse 667 80995 München Deutschland | 08/06/2022 i(alleen constant toerental) | Stage V - IWP | E2 + D2 | DE | GDWS | DNV SE Envilab | (alleen constant toerental) | - | ||
| MAN Truck & Bus SE | IWPv_EU-V_04 | e1*2016/1628*2022/ 992PV4/D*0025*01 | MAN Truck & Bus SE Dachauer Strasse 667 80995 München Deutschland | 05/05/2026 | Stage V - IWP | E3 + C1 | DE | GDWS | DNV SE Envilab | - | - | ||
| MAN Truck & Bus SE | IWPc_EU-V_04 | e1*2016/1628*2022/ 992PC4/D*0026*00 | MAN Truck & Bus SE Dachauer Strasse 667 80995 München Deutschland | 30/01/2026 | Stage V - IWP | E2 + D2 | DE | GDWS | DNV SE Envilab | - | - | ||
| Meyer & van der Kamp GmbH & Co. KG | D28Aux-C1 | R1*II*C1*0107*00 | - | 15/12/2014 | CCR emissiefase II | - | DE | - | - | - | - | ||
| Mitsubishi | S6B3-MPTK | R4*I*E3*0201*00 | - | 28/11/2002 | CCR emissiefase I | - | NL | - | - | - | - | ||
| Mitsubishi | S6A3-MPTA | R4*I*E3*0202*00 | - | 28/11/2002 | CCR emissiefase I | - | NL | - | - | - | - | ||
| Mitsubishi | S6A3-MPTK | R4*I*E3*0203*00 | - | 28/11/2002 | CCR emissiefase I | - | NL | - | - | - | - | ||
| Mitsubishi | S12A2-MPTA | R4*I*E3*0204*00 | - | 14/11/2002 | CCR emissiefase I | - | NL | - | - | - | - | ||
| Mitsubishi | S12A2-MPTK | R4*I*E3*0205*00 | - | 14/11/2002 | CCR emissiefase I | - | NL | - | - | - | - | ||
| Mitsubishi | S6R-MPTA | R4*I*E3*0206*00 | - | 28/11/2002 | CCR emissiefase I | - | NL | - | - | - | - | ||
| Mitsubishi | S6R-MPTK | R4*I*E3*0207*00 | - | 14/11/2002 | CCR emissiefase I | - | NL | - | - | - | - | ||
| Mitsubishi | S6R2-MPTA | R4*I*E3*0208*00 | - | 14/11/2002 | CCR emissiefase I | - | NL | - | - | - | - | ||
| Mitsubishi | S6R2-MPTK | R4*I*E3*0209*00 | - | 28/11/2002 | CCR emissiefase I | - | NL | - | - | - | - |
501-550 / 839
Alles tonen (839)