Alle
Navigatieradarinstallatie (107)
Bochtaanwijzer (103)
Inland AIS-apparaat (63)
Boordzuiveringsinstallatie (7)
Tachograaf (12)
Inland ECDIS-apparaat (7)
Motor (839)
Bijboot (153)
Bijzondere ankers (18)
Brandstoffen met een laag vlampunt (0)
Bochtaanwijzerregelaar (0)
TGAIN (0)
Resultaten : 839
Alléén bevoegde autoriteiten, die NRMM-typegoedkeuring van motoren behandelen, kunnen bij het CESNI secretariaat een verzoek indienen om een nieuw motortype aan de CESNI lijst toe te voegen. Motorproducenten of leveranciers die handelen namens de motorproducent moeten de relevante gegevens bij de bevoegde autoriteit aanleveren met het verzoek om een motortype aan de CESNI lijst toe te voegen.
Nadere toelichtingen bij de voorschriften voor motoren van binnenschepen zijn te vinden op de CESNI website vermeld in het Engels, Frans, Duits en Nederlands.
| Fabrikant | Aanduiding door de fabrikant | Typegoedkeuringsnummer | Houder van de typegoedkeuring | Datum van de goedkeuring | Fase / Teststandaard | Test cyclus | Land | Bevoegde autoriteiten | Technische diensten | Inbouw toegestaan | Gebruik toegestaan | Opmerking | Bij ingetrokken goedkeuring, datum van intrekking |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mitsubishi | S6U-MPTK | R4*I*E3*0215*00 | - | 28/08/2003 | CCR emissiefase I | - | NL | - | - | - | - | ||
| Mitsubishi | S12R-MPTA | R4*I*E3*0210*00 | - | 28/11/2002 | CCR emissiefase I | - | NL | - | - | - | - | ||
| Mitsubishi | S12R-MPTK | R4*I*E3*0211*00 | - | 28/11/2002 | CCR emissiefase I | - | NL | - | - | - | - | ||
| Mitsubishi | S16R-MPTA | R4*I*E3*0212*00 | - | 14/11/2002 | CCR emissiefase I | - | NL | - | - | - | - | ||
| Mitsubishi | S16R-MPTK | R4*I*E3*0213*00 | - | 14/11/2002 | CCR emissiefase I | - | NL | - | - | - | - | ||
| Mitsubishi | S6A3-MPTA | R4*I*C1D2E3*0202*01 | - | 14/07/2004 | CCR emissiefase I | - | NL | - | - | - | - | ||
| Mitsubishi | S6R-MPTA | R4*I*C1D2E3*0206*01 | - | 19/08/2004 | CCR emissiefase I | - | NL | - | - | - | - | ||
| Mitsubishi | 6D16-T | R4*I*D2*216*00 | - | 21/09/2004 | CCR emissiefase I | - | NL | - | - | - | - | ||
| Mitsubishi | 6D24-TC | R4*I*D2E3*0217*00 | - | 27/09/2004 | CCR emissiefase I | - | NL | - | - | - | - | ||
| Mitsubishi | S6S-DT65SG | R4*I*D2*0218*00 | - | 17/11/2003 | CCR emissiefase I | - | NL | - | - | - | - | ||
| Mitsubishi | S12R-MPTA | R4*I*E3*0210*01 | - | 16/12/2003 | CCR emissiefase I | - | NL | - | - | - | - | ||
| Mitsubishi | S12A2-MPTA | R4*I*C1D2E3*0204*01 | - | 26/11/2004 | CCR emissiefase I | - | NL | - | - | - | - | ||
| Mitsubishi | S12A2-MPTK | R4*I*C1D2E3*0205*01 | - | 26/11/2004 | CCR emissiefase I | - | NL | - | - | - | - | ||
| Mitsubishi | S6U-MPTK | R4*I*E3*0215*01 | - | 20/08/2005 | CCR emissiefase I | - | NL | - | - | - | - | ||
| Mitsubishi | S8U-MPTK | R4*I*E3*0215*01 | - | 20/08/2005 | CCR emissiefase I | - | NL | - | - | - | - | ||
| Mitsubishi | S12R-C2MPTK Family 27C | R4*II*E3*0221*00 | - | 22/11/2007 | CCR emissiefase II | - | NL | - | - | - | - | ||
| Mitsubishi | S12R-C2MPTK Family 33C | R4*II*E3*0223*00 | - | 12/12/2007 | CCR emissiefase II | - | NL | - | - | - | - | ||
| Mitsubishi | S16R-C2MPTK Family 30C | R4*II*E3*0222*00 | - | 25/02/2008 | CCR emissiefase II | - | NL | - | - | - | - | ||
| Mitsubishi | 6D24-TL | R4*II*D2*0066*00 | - | 15/04/2008 | CCR emissiefase II | - | NL | - | - | - | - | ||
| Mitsubishi | 40EF | R4*II*D2*0067*00 | - | 14/08/2008 | CCR emissiefase II | - | NL | - | - | - | - | ||
| Mitsubishi | 6D24-TLE2B | R4*II*D2*0066*00 | - | 14/08/2008 | CCR emissiefase II | - | NL | - | - | - | - | ||
| Mitsubishi | 40EF | R4*II*D2*0070*00 | - | 14/08/2008 | CCR emissiefase II | - | NL | - | - | - | - | ||
| Mitsubishi | S6U-C2MPTK | R4*II*E2E3*0224*00 | - | 10/10/2008 | CCR emissiefase II | - | NL | - | - | - | - | ||
| Mitsubishi | S8U-C2MPTK-F2A | R4*II*E2E3*0225*00 | - | 24/06/2010 | CCR emissiefase I | - | NL | - | - | - | - | ||
| Motorenfabrik Hatz GmbH & Co. KG | LM41 | R1*II*E3*0092*00 | - | 10/08/2011 | CCR emissiefase II | - | DE | - | - | - | - | ||
| Motorenfabrik Hatz GmbH & Co. KG | H50TIC-IWA-cs | e1*2016/1628*2016/ 1628AC1/D*0091*01 | Motorenfabrik Hatz GmbH & Co. KG DE-94099 Ruhstorf | 29/04/2019 i(alleen constant toerental) | Stage V - IWA | D2 | DE | KBA | FAKT | (alleen constant toerental) | - | ||
| Motorenfabrik Hatz GmbH & Co. KG | H50TIC-IWA-vs | e1*2016/1628*2016/ 1628AV1/D*0092*01 | Motorenfabrik Hatz GmbH & Co. KG DE-94099 Ruhstorf | 27/04/2022 | Stage V - IWA | C1 | DE | KBA | FAKT | - | - | ||
| Motorenfabrik Hatz GmbH & Co. KG | H50TIC-IWP-vs | e1*2016/1628*2016/ 1628PV1*D0093*01 | Motorenfabrik Hatz GmbH & Co. KG DE-94099 Ruhstorf | 29/04/2019 | Stage V - IWP | E3 | DE | KBA | FAKT | - | - | ||
| MTH | 242 WS | R4*I*C1D2E2E3*0017*00 | - | 01/11/2002 | CCR emissiefase I | - | NL | - | - | - | - | ||
| MTH | 268 WS | R4*I*C1D2E2E3*0017*00 | - | 01/11/2002 | CCR emissiefase I | - | NL | - | - | - | - | ||
| MTH | 295 WS | R4*I*C1D2E2E3*0017*00 | - | 01/11/2002 | CCR emissiefase I | - | NL | - | - | - | - | ||
| MTH | 315 WS basis motor | R4*I*C1D2E2E3*0017*00 | - | 01/11/2002 | CCR emissiefase I | - | NL | - | - | - | - | ||
| MTH | 315 WS/G | R4*I*C1D2E2E3*0017*00 | - | 01/11/2002 | CCR emissiefase I | - | NL | - | - | - | - | ||
| MTH | 315 WS AMV | R4*I*C1D2E2E3*0017*01 | - | 01/11/2002 | CCR emissiefase I | - | NL | - | - | - | - | ||
| MTH | 268 WS 2 | R4*II*C1E2E3*0051*00 | - | 03/11/2006 | CCR emissiefase II | - | NL | - | - | - | - | ||
| MTH | MTH 315WS.2, 295WS.2, 268WS.2, 242WS.2, 222WS.2 | R4*II*C1E2E3*0051*00 | - | 08/06/2007 | CCR emissiefase II | - | NL | - | - | - | - | ||
| MTH | MTH XF ***.2 | R4*II*C1D2E2E3*0065*00 | - | 15/04/2008 | CCR emissiefase II | - | NL | - | - | - | - | ||
| MTU Friedrichshafen GmbH | 8V/12V/16V 4000 M60 | R1*I*E2E3*0001*00 | - | 28/06/2001 | CCR emissiefase I | - | DE | - | - | - | - | ||
| MTU Friedrichshafen GmbH | 8V/12V/16V 4000 M60 R | R1*I*E2E3D2* 0002*00 | - | 28/06/2001 | CCR emissiefase I | - | DE | - | - | - | - | ||
| MTU Friedrichshafen GmbH | 8V/12V/16V 2000 M40A/M40B/M50A/M50B | R1*I*E2D2*0013*00 | - | 26/11/2001 | CCR emissiefase I | - | DE | - | - | - | - | ||
| MTU Friedrichshafen GmbH | 8V/12V/16V 4000 M60/M60R u. 16V 4000 M61/M61R | R1*I*E2E3*0024*01 | - | 25/10/2004 | CCR emissiefase I | - | DE | - | - | - | - | ||
| MTU Friedrichshafen GmbH | 8V/10V 2000 M72/M92/M93 u. 12V/16V 2000 M92/M93 | R1*I*E2E3*0051*01 | - | 05/01/2006 | CCR emissiefase I | - | DE | - | - | - | - | ||
| MTU Friedrichshafen GmbH | 8/12/16V 2000 M60 u. 12V/16V 2000 M91 | R1*I*E2E3*0015*01 | - | 26/11/2001 | CCR emissiefase I | - | DE | - | - | - | - | ||
| MTU Friedrichshafen GmbH | MTU-V4000-02-RH | R1*II*E2E3*0068*01 | - | 13/05/2008 | CCR emissiefase II | - | DE | - | - | - | - | ||
| MTU Friedrichshafen GmbH | MTU-V4000-02-RH2 | R1*II*E2D2*0079*00 | - | 02/03/2011 | CCR emissiefase II | - | DE | - | - | - | - | ||
| MTU Friedrichshafen GmbH | MTU-V2000-04-ECM | e1*97/68VC*2012/ 46*0018*01 | - | 29/10/2007 | EG fase IIIa | - | DE | - | - | - | - | ||
| MTU Friedrichshafen GmbH | 8V 4000 / 12V 4000 /16V 4000 | e1*97/68VC*2004/ 26*0032*03 | - | 21/04/2009 | EG fase IIIa | - | DE | - | - | - | - | ||
| MTU Friedrichshafen GmbH | MTU-V2000-01-RH2 | R1*II*E2E3*0078*02 | - | 15/07/2011 | CCR emissiefase II | - | DE | - | - | - | - | ||
| NPS Driven BV | NPS 13.5v | e6*2016/1628*2022/ 992PC4/D*0004*00 | NPS Driven BV De Hammen 1, 5371 MK Ravenstein, Netherlands | 30/09/2024 | Stage V - IWP | E3 | BE | SPF Santé Publique | Vincotte | - | - | ||
| NPS Driven BV | NPS 13.5c | e6*2016/1628*2022/ 992PV4/D*0008*00 | NPS Driven BV De Hammen 1, 5371 MK Ravenstein, Netherlands | 30/09/2024 i(alleen constant toerental) | Stage V - IWP | E2 + D2 | BE | SPF Santé Publique | Vincotte | (alleen constant toerental) | - |
551-600 / 839
Alles tonen (839)