Alle
Navigatieradarinstallatie (107)
Bochtaanwijzer (103)
Inland AIS-apparaat (63)
Boordzuiveringsinstallatie (7)
Tachograaf (12)
Inland ECDIS-apparaat (7)
Motor (839)
Bijboot (153)
Bijzondere ankers (18)
Brandstoffen met een laag vlampunt (0)
Bochtaanwijzerregelaar (0)
TGAIN (0)
Resultaten : 839
Alléén bevoegde autoriteiten, die NRMM-typegoedkeuring van motoren behandelen, kunnen bij het CESNI secretariaat een verzoek indienen om een nieuw motortype aan de CESNI lijst toe te voegen. Motorproducenten of leveranciers die handelen namens de motorproducent moeten de relevante gegevens bij de bevoegde autoriteit aanleveren met het verzoek om een motortype aan de CESNI lijst toe te voegen.
Nadere toelichtingen bij de voorschriften voor motoren van binnenschepen zijn te vinden op de CESNI website vermeld in het Engels, Frans, Duits en Nederlands.
| Fabrikant | Aanduiding door de fabrikant | Typegoedkeuringsnummer | Houder van de typegoedkeuring | Datum van de goedkeuring | Fase / Teststandaard | Test cyclus | Land | Bevoegde autoriteiten | Technische diensten | Inbouw toegestaan | Gebruik toegestaan | Opmerking | Bij ingetrokken goedkeuring, datum van intrekking |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scania CV AB | DI 12 59/60/62M (DI12 M EMS) | R4*I*C1D2E3*0607*00 | - | 16/08/2005 | CCR emissiefase I | - | NL | - | - | - | - | ||
| Scania CV AB | M-Series CCNR II | R1*II*E3E2C1D2*0066*00 | - | 20/12/2006 | CCR emissiefase II | - | DE | - | - | - | - | ||
| Scania CV AB | DC12 59A | R4*II*D2*0058*00 | - | 31/10/2006 | CCR emissiefase II | - | NL | - | - | - | - | ||
| Scania CV AB | DI12 50A | R4*II*C1*0056*00 | - | 31/10/2006 | CCR emissiefase II | - | NL | - | - | - | - | ||
| Scania CV AB | DC16 44A | R4*II*D2*0057*00 | - | 31/10/2006 | CCR emissiefase II | - | NL | - | - | - | - | ||
| Scania CV AB | M-Series Stage IIIA | e1*97/68VC*2004/ 26*0005*03 | - | 20/12/2006 | EG fase IIIa | - | DE | - | - | - | - | ||
| SCANIA CV AB | DI13M | e1*97/68VC*2012/ 46*0045*01 | - | 22/03/2012 | EG fase IIIa | - | DE | - | - | - | - | ||
| Scania CV AB | DI13 081M | R4*II*D2E2E3*0610*00 | - | 19/03/2014 | CCR emissiefase II | - | NL | - | - | - | - | ||
| Scania CV AB | DI16 080M | R4*II*D2E2E3*0611*00 | - | 19/03/2014 | CCR emissiefase II | - | NL | - | - | - | - | ||
| Scania CV AB | DI12 M EMS | R4*I*C1D2E3*0607*00 | - | 09/08/2006 | CCR emissiefase I | - | NL | - | - | - | - | ||
| Scania CV AB | DI13 081M | R4*II*C1D2E2E3*0610*02 | - | 02/09/2015 | CCR emissiefase II | - | NL | - | - | - | - | ||
| Scania CV AB | DI16 080M | R4*II*C1D2E2E3*0611*02 | - | 02/09/2015 | CCR emissiefase II | - | NL | - | - | - | - | ||
| Scania CV AB | DC13 310A, DC13 311A, DC13 312A, DC13 313A | e5*2016/1628*2016/ 1628EV6/D*0049*01 Rev 02 | SCANIA CV AB S-151 87 Södertälje Sweden | 03/09/2020 i(gemariniseerde motor) by Scandiesel GmbH verified by TÜV-Nord 03-09-2020 | Stage V - NRE | E3 | SE | STA | AVL MTC AB | (gemariniseerde motor) by Scandiesel GmbH verified by TÜV-Nord 03-09-2020 | - | ||
| Scania CV AB | DC13 320A | e5*2016/1628*2016/ 1628EC6/D*0133*00 Cor 02 | SCANIA CV AB S-151 87 Södertälje Sweden | 25/07/2020 i(alleen constant toerental) gemariniseerde motor by Scandiesel GmbH verified by TUV-Nord 03/09/2020 | Stage V - NRE | D2 | SE | STA | AVL MTC AB | (alleen constant toerental) gemariniseerde motor by Scandiesel GmbH verified by TUV-Nord 03/09/2020 | - | ||
| Scania CV AB | DC09 310A, DC09 311A, DC09 312A, DC09 313A | e5*2016/1628*2016/ 1628EV6/D*0050*01 Rev 01 | SCANIA CV AB S-151 87 Södertälje Sweden | 23/01/2020 i(gemariniseerde motor) by Scandiesel GmbH verified by TÜV-Nord 10/12/2020 | Stage V - NRE | C1 | SE | STA | AVL MTC AB | (gemariniseerde motor) by Scandiesel GmbH verified by TÜV-Nord 10/12/2020 | - | ||
| Scania CV AB | DC09 320A | e5*2016/1628*2016/ 1628EC6/D*0132*00 Cor 01 | SCANIA CV AB S-151 87 Södertälje Sweden | 25/07/2019 i(alleen constant toerental) gemariniseerde motor by Scandiesel GmbH verified by TUV-Nord 10/12/2020 | Stage V - NRE | D2 | SE | STA | AVL MTC AB | (alleen constant toerental) gemariniseerde motor by Scandiesel GmbH verified by TUV-Nord 10/12/2020 | - | ||
| Scania CV AB | DC16 313A, DC16 314A, DC16 315A | e5*2016/1628*2016/ 1628EV6/D*0144*00 Cor 01 | SCANIA CV AB S-151 87 Södertälje Sweden | 20/11/2019 igemariniseerde motor by Scandiesel GmbH verified by TÜV-Nord 08/04/2021 | Stage V - NRE | C1 | SE | STA | TÜV Nord Mobilität GmbH | gemariniseerde motor by Scandiesel GmbH verified by TÜV-Nord 08/04/2021 | - | ||
| Scania CV AB | DC16 320A | e5*2016/1628*2016/ 1628EC6/D*0152*00 | SCANIA CV AB S-151 87 Södertälje Sweden | 11/03/2020 igemariniseerde motor by Scandiesel GmbH verified by TÜV-Nord 08/04/2021 (alleen constant toerental) | Stage V - NRE | D2 | SE | STA | TÜV Nord Mobilität GmbH | gemariniseerde motor by Scandiesel GmbH verified by TÜV-Nord 08/04/2021 (alleen constant toerental) | - | ||
| Scania CV AB | DC16-316A, DC16-317A, DC16-318A | e5*2016/1628*2016/ 1628EV6/D*0165*00 | SCANIA CV AB S-151 87 Södertälje Sweden | 02/06/2020 i(gemariniseerde motor) by Sandfirden verified by TÜV-Nord 29/10/2021 | Stage V - NRE | C1 | SE | STA | TÜV Nord Mobilität GmbH | (gemariniseerde motor) by Sandfirden verified by TÜV-Nord 29/10/2021 | - | ||
| Scania CV AB | DC16 320A | e5*2016/1628*2016/ 1628EC6/D*0152*00 | SCANIA CV AB S-151 87 Södertälje Sweden | 10/03/2020 igemariniseerde motor by Sandfirden verified by TÜV-Nord 29/10/2021 (alleen constant toerental) | Stage V - NRE | D2 | SE | STA | TÜV Nord Mobilität GmbH | gemariniseerde motor by Sandfirden verified by TÜV-Nord 29/10/2021 (alleen constant toerental) | - | ||
| Scania CV AB | DC13 310A, DC13 312A, DC13 313A | e5*2016/1628*2016/ 1628EV6/D*0049*01 Rev 02 | SCANIA CV AB S-151 87 Södertälje Sweden | 03/09/2020 i(gemariniseerde motor) by Sandfirden verified by TÜV-Nord 11-08-2021 | Stage V - NRE | E3 | SE | STA | AVL MTC AB | (gemariniseerde motor) by Sandfirden verified by TÜV-Nord 11-08-2021 | - | ||
| Scania CV AB | DC13 320A | e5*2016/1628*2016/ 1628EC6/D*0133*00 Cor 02 | SCANIA CV AB S-151 87 Södertälje Sweden | 25/07/2020 i(gemariniseerde motor) by Sandfirden verified by TÜV-Nord 11-08-2021 | Stage V - NRE | D2 | SE | STA | AVL MTC AB | (gemariniseerde motor) by Sandfirden verified by TÜV-Nord 11-08-2021 | - | ||
| Sisu / AGCO Power Inc. | 4DTA | R1*II*D2*0102*01 | - | 17/03/2014 | CCR emissiefase II | - | DE | - | - | - | - | ||
| Sisu Diesel Inc. | 420 DSRG | R1*I*D2*0041*00 | - | 20/05/2003 | CCR emissiefase I | - | DE | - | - | - | - | ||
| Sisu Diesel Inc. | 620 DSRIG | R1*I*C1D2*0042*00 | - | 20/05/2003 | CCR emissiefase I | - | DE | - | - | - | - | ||
| Sisu Diesel Inc. | CTA-4V | R1*II*E3C1D2* 0072*01 | - | 24/07/2008 | CCR emissiefase II | - | DE | - | - | - | - | ||
| Sisu Diesel Inc. | 74CTIM-4V | R1*II*E3*0073*00 | - | 01/08/2008 | CCR emissiefase II | - | DE | - | - | - | - | ||
| Sisu Diesel Inc. | 44CTIM-2V | R1*II*E3*0076*00 | - | 01/12/2008 | CCR emissiefase II | - | DE | - | - | - | - | ||
| Sisu Diesel Inc. | CTA-4V | e1*97/68VC*2004/ 26*0021*01 | - | 24/10/2007 | EG fase IIIa | - | DE | - | - | - | - | ||
| Sisu Diesel Inc. | 84CTIM-4V | e1*97/68VC*2004/ 26*0023*00 | - | 07/08/2008 | EG fase IIIa | - | DE | - | - | - | - | ||
| Sisu Diesel Inc. | 74CTIM-4V | e1*97/68VC*2004/ 26*0028*00 | - | 01/08/2008 | EG fase IIIa | - | DE | - | - | - | - | ||
| Sisu Diesel Inc. | 44CTIM-2V | e1*97/68VC*2004/ 26*0031*00 | - | 01/12/2008 | EG fase IIIa | - | DE | - | - | - | - | ||
| Steyr Motors AG | M1TCAM (M14TCAM / M16TCAM) | e1*97/68VC*2004/ 26*0041*00 | - | 09/05/2011 | EG fase IIIa | - | DE | - | - | - | - | ||
| Steyr Motors AG | M1TCAM | e1*97/68VC*2004/ 26*0053*00 | - | 11/03/2013 | EG fase IIIa | - | DE | - | - | - | - | ||
| Steyr Motors AG | SE 186E38/156E34/126E32 (M16TCAM) | e1*2016/1628*2022/ 992PV2/D*0011*01 Rev.01 | Steyr Motors AG Im Stadtgut B1 A-4407 Steyr Austria | 17/03/2021 | Stage V - IWP | E3 | DE | GDWS | TÜV SÜD Auto Service GmbH | - | - | ||
| Wärtsilä Finland Oy | Wärtsilä 20 / Group A | R1*I*E3*0029*01 | - | 03/04/2006 | CCR emissiefase I | - | DE | - | - | - | - | ||
| Wärtsilä Finland Oy | Wärtsilä 20-ER2 G1_PAAE210654 (W4/6/8L20) | R1*II*E3*0090*03 | - | 06/09/2011 | CCR emissiefase II | - | DE | - | - | - | - | ||
| Wärtsilä Finland Oy | Wärtsilä 20DF-ER2 G6_PAAE301449 | R1*II*E3*0112*00 | - | 13/09/2016 | CCR emissiefase II | - | DE | - | - | - | - | ||
| Wärtsilä Finland Oy | W 14 IWP | e1*2016/1628*2016/ 1628PV4/D*0010*00 | Wärtsilä Finland Oy Järvikatu 2 FI-65100 Vaasa Finland | 06/09/2021 | Stage V - IWP | E2 + E3 | DE | GDWS | TÜV Nord Mobilität GmbH | - | - | ||
| Wärtsilä France s.a.s. | UD25V12 M5D 745 | R2*I*E3*0003*00 | - | 17/07/2003 | CCR emissiefase I | - | FR | - | - | - | - | ||
| Wärtsilä France s.a.s. | UD25V12 M5D 810 | R2*I*E3*0004*00 | - | 17/07/2003 | CCR emissiefase I | - | FR | - | - | - | - | ||
| Wärtsilä France s.a.s. | UD25V12 M5D 745/1500 | R2*II*E3*0009*00 | - | 30/05/2007 | CCR emissiefase II | - | FR | - | - | - | - | ||
| Wärtsilä France s.a.s. | UD25V12 M5D 810/1650 | R2*II*E3*0010*00 | - | 30/05/2007 | CCR emissiefase II | - | FR | - | - | - | - | ||
| Wärtsilä France s.a.s. | UD25V12 M5D 660/1500 | R2*II*E3*0006*00 | - | 30/05/2007 | CCR emissiefase II | - | FR | - | - | - | - | ||
| Wärtsilä France s.a.s. | UD25V12 M5D 660/1650 | R2*II*E3*0007*00 | - | 30/05/2007 | CCR emissiefase II | - | FR | - | - | - | - | ||
| Wärtsilä France s.a.s. | UD25V12 M5D 745/1650 | R2*II*E3*0008*00 | - | 30/05/2007 | CCR emissiefase II | - | FR | - | - | - | - | ||
| Wärtsilä Nederland B.V. | FHD240-G | R4*I*E2E3*0024*00 | - | 29/04/2004 | CCR emissiefase I | - | NL | - | - | - | - | ||
| Wärtsilä Nederland B.V. | FHD240 / FHD240-G | R4*I*E2E3*0024*01 | - | 01/07/2005 | CCR emissiefase I | - | NL | - | - | - | - | ||
| Wärtsilä Nederland B.V. | S/BV 628 | R1*II*E2E3*0014*01 | - | 19/04/2007 | CCR emissiefase II | - | DE | - | - | - | - | ||
| Wärtsilä Nederland B.V. | SBV8M628 | R4*II*D2E2E3*0230*00 | - | 05/01/2010 | CCR emissiefase I | - | NL | - | - | - | - |
751-800 / 839
Alles tonen (839)